Sık Sorulan Sorular

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, Sektörde en az 10 yıl deneyimi olan uzman kişilerle çalışıyoruz, sürekli telefon değiştirip müşterilerinizi mağdur etmiyoruz, Mesleki yeterlilik kurumu tarafından belgelendirilmiş ekip ile hizmet veriyoruz. Kaliteli işçilik yapıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat ediyoruz, Tüm ekipmanlarımızi hizmet öncesi kapınızda dezenfekte ediyoruz. En önemlisi kazancımızın tek kuruşunu dahi hak etmeye öncelik VERİYORUZ.
➡️ Kombi Bakımında Neler Yapıyoruz! ✔️KOMBİNİZİN TAMAMI KİRLİLİK YÖNÜNDEN KONTROL EDİLİR. ✔️KOMBININ SU SIZDIRMAZLIĞI KONTROL EDILIR. ✔️EMNİYET KONTROLÜ YAPILIR. ✔️ATEŞLEME OTOMATİĞİNİN GAZ KESME FONKSİYONU TEST EDİLİR. ✔️ÖN YANMA AYARI, KISMİ GÜÇ VE TAM GÜÇ ALTINDA GAZ AYARLARI KONTROL EDİLİR. ✔️KOMBİYE AİT OLAN BRÜLÖR TEMİZLİĞİ YAPILIR ✔️KOMBİNİN ISITMA VE SICAK SU ÜRETME FONKSİYONLARI KONTROL EDİLİR. ✔️BİRİNCİ ISI EŞANJÖRÜ KONTROLÜ YAPILIR. ✔️KALORİFER VE SICAK SU HATTINDA BULUNAN PISLIK TUTUCULAR TEMİZLENİR. ✔️KOMBİNİN ELEKTRONİK AKSAMI KONTROL EDİLİR. ✔️SU ŞALTERI FİLTRESINİN KONTROLÜ YAPILIR ✔️FİLTRE TEMIZLİĞİ YERİNE GETİRILİR. ✔️SU DEBİSİ AYARLARININ KONTROLÜ YAPILIR. ✔️GENLEŞME TANK KONTROLÜ VE HAVA BASIMI YAPILIR. ✔️FAN KONTROLÜ VE TEMI
Kombi Servis Hizmeti Verilen Semtler Karşıyaka Kombi Servis Buca Kombi Servis Çiğli Kombi Servis Bayrakli Kombi Servis Şirinyer Kombi Servis Gaziemir Kombi Servis Konak Kombi Servis Üçyol Kombi Servis Karabağlar Kombi Servis Bornova Kombi Servis Balçova Kombi Servis Ulukent Kombi Servis Mavişehir Kombi Servis Örnekköy Kombi Servis
Tüm Kombi markalarınızın arıza onarımlarını kısa zaman içinde yerinde ve aynı gün içinde tamirlerini yapmaktayız. Firmamız tüm kombi markalarınızın arıza onarımlarında uzmanlaşmıi personeli ile arızaların tespitlerini cihazınız sökülmeden hemen yerinde kontrolleri yapılmakta ve size yerinde fiyat bildirimi yapılmaktadır.
Değişim yaptığımız sıfır ve orjinal kombi parçalarına firmamız tarafından 1 sene firma garantisinde bulunmaktayız.
images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Kombi tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!