Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakım Servisi

Kombinizin bakımları güncel mi?

Kombinize en son ne zaman bakım yaptırdığınızı hatırlamakta zorlanıyor musunuz?

Yada kombinizde bir sorun mu var?

Sıcak su gelmiyor mu?

Kombiniz hiç çalışmıyor mu?

Yada petekleriniz ısınmıyor mu?

Buna benzer sorunlarınız varsa bizimle iletişime geçmenin tam zamanı olabilir. 

Düzenli bir kombi bakım kontrol hizmeti alarak, kombinizdeki sorunları daha büyük bir sorun haline gelmeden tespit edebilir ve kombinizin ileride herhangi bir teknik arızaya ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Bizler profesyonel ve nazik bir hizmete önem veriyoruz. Kombiler üzerinde gereksiz Işler yaparak ve ev sahiplerini zor durumda bırakarak kar etmiyoruz, bunun yerine mutlu müşterilerimizin bizleri arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye etmeye istekli oldukları güvenilir ve dürüst bir kombi tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız.. Her zaman iki şeye inanırız: Kaliteli hizmet ve Müşteri memnuniyeti. 15 Yıldır ilk günden itibaren amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Bu nedenle, birileri izmir  kombi tamiri, kombi tamircisi veya izmir'de kombi bakım şirketi'ni aradığında her zaman ilk sırada yer alırız.

Periyodik Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler,
• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
• Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
• Emniyet kontrolü yapılır 
• Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu test edilir.
• Bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensöru fonksiyonu testi yapılır.
• Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları kontrol edilir.
• Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
• Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları kontrol edilir.
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
• Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
• Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.
• Su şalteri filtresinin kontrolü yapılır 
• Filtre temizliği yerine getirilir. 
• Su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.
• Genleşme tank kontrolü ve hava basımı
• Fan kontrolü ve temizliği

Neden Kombi Bakımı Gereklidir?
Doğalgaz kullanımı ile beraber hayatımıza giren kombiler sıcak suyun yanı sıra ısınma işleminde de bizlere katkı sunuyor. Kombiler sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanılarak avantajlarını sunuyor.
Kombi kullanımı son derece avantajlı bir seçim olmasının yanı sıra bu cihazların periyodik olarak bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Zaman içinde parçaların aşınması sonrasında arızalanmalar görülebilir. Bunun yanı sıra şehir sularının aşırı kireçli olması da kombi arızalanmalarına etki eden önemli unsurlar arasında yer açıyor.
Kombi bakımı ile ilgili olarak düzenli hizmet almanız hem kombinizi performansını olumlu etkilerken hem de yakıt yönünde de tasarruf etmenize etki eder.
Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatan uzmanlar, kışın daha hesaplı ve güvenli şekilde ısınmak isteyenlerin bakım işini, uzman kişilere teslim etmeleri gerektiğini de hatırlatalım.
KOMBİ SERVİS  HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
Bakım sırasında neler yapılacağı konusunda bilgi verilmesini isteyin.
Öncesinde kombi kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol ettiğinden emin olun
Kombinizin kritik güvenlik aksamlarının; bacalı kombilerde limit sensörü ve çekiş durumunun, yoğuşmalı kombilerde ise su haznesi temizliğinin ve kalorifer gidiş hattı yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrelerin kontrolden geçirildiğinden ve sorunların giderildiğinden emin olun.
Peki, Düzenli bir kombi bakımının faydaları nelerdir?
Gelecekteki sorunları önleyin!
Düzenli bir kombi bakım kontrol hizmeti alarak, kombinizdeki sorunları daha büyük bir sorun haline gelmeden tespit edebilir ve kombinizin ileride herhangi bir teknik arızaya ulaşmasını engelleyebilirsiniz. soğuk havalar başlamadan önce kombi Servisinizi yaptırmak en iyisidir, Bu nedenle tam ihtiyacınız olduğunda kombinizin mükemmel çalışır durumda olduğundan emin olabilirsiniz. İzmir'de Işimizi büyüten profesyonel ve nazik bir hizmete önem veriyoruz. Kombiler üzerinde gereksiz işler yaparak ve ev sahiplerini zor durumda bırakarak kar etmiyoruz, bunun yerine mutlu müşterilerimizin arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye etmeye istekli oldukları güvenilir ve dürüst bir kombi tamir ve bakım planları sunmaktayız..
Tecrübeli uzman kadromuz ile 15 yıldır kombi tamiri, kombi bakımı ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Garantili Işçilik hizmeti veriyoruz. Tüm markaların bakım, onarım, tamir hizmetleri için yetki belgesine sahip, İzmir bölgesinde kaliteli ve garantili hizmet sağlamaktayız. Önde gelen üreticilerinin ürünlerinin bakım, onarım, tamir, ve her türlü servis ihtiyaçlarınız konusunda uzmanlığa sahip olarak, tüm markalara müdahale edebilmek Için belgelendirilmiş, servis hizmetlerinde mümkün olan en iyi çözümü sağlamak için 15 Yılı aşkın süredir izmir'de hizmetinizdeyiz.


Petek Temizliği

Kombi bakımı kapsamında petek temizliği de yapılmaktadır. Yapılan petek temizliği ısıtma sisteminin daha verimli biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Petek temizliği yapılırken aynı zamanda ekonomik manada da büyük bir fırsat elde edeceksiniz. Harcadığınız enerji miktarını petek temizliği sonrasında azaltma imkanını da yakalayabilirsiniz. Petek temizliği yapılırken kişilerin sistemlerini sadece alanında uzman olan kişilere emanet etmeleri gerekmektedir. Ekibimiz bu alanda yetkinliğini ispat etmiştir. Gönül rahatlığı ile petek temizliği konusunda hizmet alabilirsiniz.


PETEK TEMİZLİĞİ HAKKINDA DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Kombi tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!