Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Arızalanan, zaman içerisinde performans kaybı yaşayıp bakıma ihtiyaç duyan Airfel kombinizin bakımını yapmak ve arızalanan parçaları tamir edilebilecek durumda ise tamir etmek yada yenisiyle değiştirmek için hizmetinizdeyiz.

AİRFEL KOMBİ ARIZA KODLARI

E1 Hatası : Alev Kesintisi

E2 Hatası : Aşırı Isınma

E3 Hatası : Yanmış Gaz çıkış Arızası

E4 Hatası : Kalorifer devresi su basıncı yetersiz. Su basıncı 1.5 olmalıdır.

E6 Hatası : Kullanım suyu devresi NTC sensörü arızası

E7 Hatası : Kalorifer suyu devresi NTC sensörü arızası

Siz Airfel kombi kullanıcılarının Memnuniyetini ilke edinerek, yetişmiş uzman Teknik Servis kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yapılan işçilik ve değişen Yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamında'dır. Dilediğiniz zaman Teknik destek talebinde bulunabilir veya Destek alabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Kombi tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir kombi servisi biziz.

images

UYGUN FİYAT

İzmir Kombi Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

images

TECRÜBELİ UZMAN KADRO

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Whatsapp'tan Sor
Tıkla Ara!